O firmie

Firma Home-Tech powstała na skutek dużego zapotrzebowania rynku. Częste prośby o pomoc, wsparcie czy nadzór skłoniły nas do zaproponowania pełnej oferty usług na wysokim poziomie. Duża wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie szeroko rozumianych instalacji niewątpliwie wyróżniają  firmę Home-Tech na rynku, także globalnym. Swoje długoletnie doświadczenie w zakresie projektowania, instalacji, konserwacji wykorzystujemy w codziennej pracy firmy.

Swoją wiedzą dzielimy się na wielu prezentacjach, kursach, szkoleniach, seminariach dla instalatorów branży teletechnicznej. Swoją wiedzę na bieżąco aktualizujemy kontaktując się bezpośrednio z czołowymi producentami danej branży na rynku światowym. W ten sposób mamy już dziś informacje o światowych/branżowych trendach, którymi rynek instalatorski będzie podążał dopiero jutro. Wiedzę tę wykorzystujemy w tworzonych projektach aby w pełni spełnić oczekiwania klienta pamiętając o przepisach i normach obowiązujących w naszym kraju.

Technika dla bezpieczeństwa i komfortu życia

To dewiza firmy Home-Tech, która towarzyszy nam w codziennym działaniu oraz pracy. Staramy się aby nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo, nieograniczeni w żaden sposób przez otaczającą ich elektronikę. Tworzymy systemy dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego użytkownika. Nie ograniczmy się do standardowych rozwiązań, tworząc aplikacje przygotowane specjalnie pod realizowany projekt. Słuchając i realizując Państwa oczekiwania wielokrotnie integrujemy wiele systemów/rozwiązań, aby w sposób czytelny i prosty w obsłudze zrealizować Państwa marzenia.

Śpiące dziecko